Понеділок, 24.06.2019
Молодіжний парламент Енергодара
Меню сайту
Головна » Молодіжна приймальня [ Додати питання ]

в городе открывается много игровых клубов, работающих и в ночное время. дети до 18 - их основные посетители - просиживают в них сутками, нередко прогуливая учебу и тратя родительские деньги. не считает ли нужным городское правительство установить определенные ограничения (по времени или по возрасту) в подобных заведениях?

Існує заборона участі в азартних іграх особам віком до 18 років: "Наказ представництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в Запорізькій області" від 17 січня 2003р. №4/1288, пункти 2.8, 2.10, 2.16, 3.2.
В разі невиконання вимог, вказаних у вищезазначених пунктах, потрібно звертатись до контролюючих органів:
- обласної державної адміністрації (огран ліцензування, визначений постановою Кабінету Міністрів України від 14.1.2000 №1698);
- представництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в Запорізькій області (територіальний орган спеціального уповноваженого органу ліцензування).
 
Молодіжний парламент

Вот когда запрещают в магазинах с собаками или фооапаратами - это понятно, это часная собственность, но когда запрещают с коляской ззаходить! Меня подруга всегда просит посидеть с ребёнком, чтоб в магазин сходить, муж на работе потому что. А я ведь скоро уеду учится. С ребёнком на руках тяжело покупать особенно продукты и каляску страшно бросать у входа, могут украсть.
Мне говорили, что на встрече молодёжи с мером похожий вопрос задавали. А как он решается? Можно ли будет молодым мамам спокойно с колясками, в которых сидят их дети, делать покупки не надрываясь с малышом на руках и не бросая коляку у входа в магазин?
Ще немає відповіді на це питання.

Этот вопрос был проработан отделом торговли и бытового обслуживания населения совместно с городской санитарно-эпидемиологической станцией и отрядом государственной пожарной охраны №3. В средствах массовой информации было дано разъяснение. Но, если Вы задаёте этот вопрос, проблема остаётся.
Хозяин магазина конечно имеет право просить не заходить в магазин с коляской, но не запрещать! Запрещая, он нарушает права потребителя.
Итак, если маме не разрешают заходить в магазин с детской коляской, она имеет все основания защищать свои права. Она может обратиться к главному специалисту отдела торговли и бытового обслуживания населения Величко Александру Ивановичу по телефону 3-37-98, или по адресу: каб. 606 горисполкома, ул. Курчатова, 11.
 
Молодёжный парламент

Добрий вечір! я представник інституту імені Р.Г. Хеноха, спеціаліст по роботі зі студентами. ми в нашому вузі намагаємось розвивати студентський рух, заохочувати ініціативність студентів в управлінні навчальним закладом. у нас діють органи студенського самоврядування, члени яких співпрацюють з деякими студентськими організаціями м. Запоріжжя, брали учать в тренінгах та семінарах з розвитку лідерських якостей та системи студентського самоуправління. Тож для нас є дуже цікавим, і, корисним, отримати досвід, який допоможе нам у підвищенні активності у стідентській середі. Оскільки більшість з них одночасно є мешканцями нашого міста, то в нас виникла думка про співпрацю з Молодіжним парламентом, участі в спільних проектах, конференціях, семінарах. Водночас, нам здається, (якщо врахувати, (як ми опитали) про відсутність обізнаності про існування в місті Молодіжного парламенту), це буде сприяти зростанню інформованості про цей орган та його діяльність в студентській середі. Крім того, наразі існує проблема (в нашому вузі(місті) - студенти (молодь) не зовсім добре знають свої права і яким чином іх можна захистити, і взагалі, а якщо і знають, то не вірять, що їх голос буде почуто. Ми б дуже хотіли, якщо це можливо, щоб наш представник (Голова Студради та його заступник) могли бути присутніми на засіданнях МП. яким чином відбуваються вибори до МП? і т.п.
Ще немає відповіді на це питання.
Додав: Юлія Федотова (Lulёk)

Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Молодіжний парламент Енергодара © 2019
Сайт управляється системою uCoz